تاریخ انتشار : یکشنبه 31 مرداد 1400 - 16:08
کد خبر : 1621

مخالفت عضو شورای شهر با فروش سرای محلات

عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: همچنین در منطقه 3، سرای محله کاووسیه فروخته شده است. معاونت‎های فعلی گفتند، این سرا افزایش قیمت داشته و قیمت خوبی پیدا کرده و برای مسائل بودجه‎ای به فروش رفته است.

مهدی پیرهادی پس از استماع گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: فروش مجموعه‎های فرهنگی و ورزشی نظیر سراهای محلات اقدامی نابخشودنی است که لطمه‎ای جدی به شهر و فرزندان آن می‎زند. خواهشمندم از فروش سراهایی که در اقدام به فروش هستند، جلوگیری شود.

به گزارش تهران خبر، مهدی پیرهادی در واکنش به گزارش ارائه شده توسط یگانه گفت: متاسفانه بودجه معاونت فرهنگیو اجتماعی در چندسال گذشته به شدت کاشه پیدا کرده و به غیر از بودجه کاهشی خود در سال 96، در بودجه افزایشی شهرداری، بازهم معاونت فرهنگی و اجتماعی روند کاهش بودجه خود را طی کرده است. آیا آقای جوادی یگانه اقدامی برای افزایش بودجه انجام داده‎اند؟ و اگر انجام شده نتیجه آن چه بوده؟

عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: همچنین در منطقه 3، سرای محله کاووسیه فروخته شده است. معاونت‎های فعلی گفتند، این سرا افزایش قیمت داشته و قیمت خوبی پیدا کرده و برای مسائل بودجه‎ای به فروش رفته است. مجموعه‎های فرهنگی ذخایر شهر هستند و باید گسترش پیدا کنند. اگر برای جلوگیری از فروش آن اقدامی کرده‎اید لطفا اطلاع دهید.

وی افزود: فروش مجموعه‎های فرهنگی و ورزشی نظیر سراهای محلات برای اعضای شورای ششم که دغدغه‎های فرهنگی و اجتماعی دارند، اقدامی نابخشودنی است که لطمه‎ای جدی به شهر و فرزندان آن می‎زند. خواهشمندم از فروش سراهایی که در اقدام به فروش هستند، جلوگیری شود. قرار بود این سراها بعنوان مجموعه‎های فرهنگی تثبیت شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.