تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 14 مرداد 1400 - 14:47
کد خبر : 512

آیا برای شهرداری تهران سرپرست انتخاب می شود+ گزینه های سرپرستی

علی اصغر قائمی در خصوص احتمال انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران گفت: قانونی وجود دارد که باید از کارکنان رسمی و مدیران ارشد شهرداری فردی را برای سرپرستی شهرداری تهران انتخاب کرد. باید ببینیم کدام یک از این بزرگواران که در شهرداری مدیر ارشد هستند، واجد شرایط بوده و اساسا انتخاب سرپرست مورد نیاز واقع می شود یا شهردار تهران انتخاب خواهد شد.

به گزارش تهران خبر؛ علی اصغر قائمی، عضو شورای شهر ششم با اشاره به فرآیند انتخاب شهردار و معرفی سرپرست برای شهرداری تهران گفت: باید سرپرست برای شهرداری تهران انتخاب شود. امروز مراسم قدماتی داشتیم و تحلیف و انتخاب هیات رئیسه را برگزار شد.

او افزود: صحبت هایی در خصوص سرپرست انجام شده ولی در جمع رسمی این اتفاق نیفتاده است.

قائمی با اشاره به گزینه سرپرست شهرداری تهران گفت: قانونی وجود دارد که باید از کارکنان رسمی و مدیران ارشد شهرداری فردی را برای سرپرستی شهرداری تهران انتخاب کرد. باید ببینیم کدام یک از این بزرگواران که در شهرداری مدیر ارشد هستند، واجد شرایط بوده و اساسا برای انتخاب سرپرست لزومی وجود دارد یا نه.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: این مباحث تا یکشنبه تعیین تکلیف می شود.

او در این خصوص که احتمالا فرآیند استعفا زاکانی در مجلس زمان بر خواهد بود، گفت: تشریفات طولانی بوده و این نکته صحیح است.

قائمی در خصوص احتمال انتخاب یکی از معاونین حناچی به عنوان سرپرست شهرداری تهران گفت: فرصتی نشده که بحثی صورت گیرد اما طبق قانون تصمیم گیری می شود

او در پایان در این رابطه که آیا امکان دارد از حناچی برای ادامه تصدی شهرداری بخواهند که حضور داشته باشد تا شهردار تهران انتخاب شود، گفت: بستگی به بحث های روز یکشنبه خواهد داشت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.