تاریخ انتشار : سه‌شنبه 16 شهریور 1400 - 11:44
کد خبر : 3361

شنبه های غیر علنی شورای شهر تهران

نادعلی گفت: تصور می کنم در کنار فعالیت کمیسیون ها اتفاق مهم دیگر هماهنگی بین کمیسیون ها و اعضای شورا است. ما کار جمعی شورا را با یکدیگر آغاز کردیم اما در حال حاضر مقداری دچار توقف است

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا

به گزارش تهران خبر؛ یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر میان اعضای شورا درخواست کرد: جلسات غیر رسمی روز شنبه به صورت مداوم برگزار شود.

به گزارش ایسنا، نادعلی در دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به هیات رئیسه شورا گفت: این مرتبه سومی است که این نکته را تقدیم حضور هیات رئیسه می کنم و آن اینکه در حالا حاضر کمیسیون های تخصصی شورا تشکیل شدند و هر یک راه خود را پیدا کرده و مباحث مختلفی را دنبال می کنند تا خروجی آنها به عنوان ورودی صحن علنی مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: تصور می کنم در کنار فعالیت کمیسیون ها اتفاق مهم دیگر هماهنگی بین کمیسیون ها و اعضای شورا است. ما کار جمعی شورا را با یکدیگر آغاز کردیم اما در حال حاضر مقداری دچار توقف است لذا درخواست من این است که جلسات غیر رسمی روزهای شنبه برقرار باشد چرا که بسیاری از روابط و حرفهای نزده ما که قابل طرح در صحن علنی نیست و باعث هماهنگی بیشتر می شود در آن جا طرح می شود.

وی ادامه داد: بسیاری از این صحبت ها باعث می شود اتفاقات در صحن علنی روان تر بیفتد همه آنها نیز ناظر بر دستور نیست و برخی از آنها راهبردها و ریل گذاری حرکت شورا برای آینده است و هماهنگی را افزایش می دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه پرویز سروری در پاسخ به نادعلی ضمن تایید تذکر وی گفت: ما در هفته دو جلسه اعلام شده داریم و جلسات فوق العاده همچون جلسات روز شنبه را هماهنگ خواهیم کرد. این هفته حتما جلسه خواهیم داشت و وارد بحثهای نرم افزاری خواهیم شد. لذا نیاز است که هم افزایی و همفکری را افزایش دهیم و قطعا این جلسات در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود. تلاش می کنم جلسات شنبه را با نظر اعضای محترم فعال کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.