تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1400 - 13:32
کد خبر : 2998

درآمد شهرداری تهران از ابتدای سال تا کنون

عبدالحمید امامی، درباره میزان تحقق بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور امسال توضیح داد: از اول امسال تا چهارم شهریور ۱۴۰۰، در مجموع ۱۰ هزار و ۷۷۲ میلیارد تومان درآمد کسب شد.
کسب ۹۸۸۳ میلیارد تومان درآمد نقد شهرداری تا هفته نخست شهریور امسال

آمارها نشان می‌دهد؛ شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور امسال در مجموع ۱۰ هزار و ۷۷۲ میلیارد تومان درآمدهای نقد و غیر نقد کسب کند که نسبت به مدت مشابه پارسال نزدیک به ۲ هزار و ۲۹۵ میلیارد تومان افزایش داشته است.

به گزارش تهران خبر؛ عبدالحمید امامی، درباره میزان تحقق بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور امسال توضیح داد: از اول امسال تا چهارم شهریور ۱۴۰۰، در مجموع ۱۰ هزار و ۷۷۲ میلیارد تومان درآمد کسب شد.

وی با بیان اینکه میزان درآمدهای نقد و غیرنقد در مقایسه با مدت مشابه پارسال چیزی در حدود ۲۹۵ میلیارد تومان افزایش داشته است، گفت: از اول فروردین تا اوایل شهریور امسال ۹ هزار و ۸۸۳ میلیارد تومان درآمد نقد و ۸۸۹ میلیارد تومان هم درآمد غیرنقد کسب شده است.

براساس گزارش سایت شهر، وی تاکید کرد: در مدت مشابه سال گذشته در مجموع هشت هزار و ۴۷۷ میلیارد تومان درآمد کسب شد که از این میزان، هفت هزار و ۹۴۳ میلیارد تومان در بخش نقد و ۵۳۳ میلیارد تومان در بخش غیرنقد به دست آمد. اولویت نخست مدیریت شهری در بخش درآمد، کسب درآمدهای پایدار بوده و تلاش شد تا در این مدت کفه درآمدهای پایدار سنگین تر از درآمدهای ناپایدار باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.