تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 شهریور 1400 - 12:15
کد خبر : 2736

برخورد شدید لیفان با گاردریل و مجروح شدن راننده

سرهنگ حمید حمیدی  از  برخورد شدید  سواری لیفان   با گاردریل های بزرگراه و  آسیب شدید به راننده این خودرو بعلت هدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه  خبر داد .   به گزار ش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب  سرهنگ ” حمید حمیدی ” ضمن بیان این خبر عنوان کرد: درساعت 9:15 وقوع یک

سرهنگ حمید حمیدی  از  برخورد شدید  سواری لیفان   با گاردریل های بزرگراه و  آسیب شدید به راننده این خودرو بعلت هدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه  خبر داد .

  به گزار ش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب  سرهنگ ” حمید حمیدی ” ضمن بیان این خبر عنوان کرد: درساعت 9:15 وقوع یک فقره تصادف  شدید سواری لیفان مشکی رنگ   با گاردریل های کناری   مسیر غرب به شرق  بزرگراه بابایی غرب به شرق محدوده حکیمیه  ، به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که : این سواری   به علت سرعت زیاد  و عدم توانایی  راننده در کنترل وسیله نقلیه به میان گاردریل های کناری  این بزرگراه  رفته و پس از خسارت به خودرو و این گاردریل ها بالاخره  متوقف می گردد    . 

سرهنگ حمیدی افزود : شدت این حادثه بحدی بوده که اگر راننده این خودرو کمربند ایمنی نبسته بود از شیشه جلو یه بیرون پرت می شد و احتمال فوت وی متصور بود .

وی  ادامه داد :  با حضور تیم کارشناسی منطقه  25  پلیس راهور در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ايمن سازي محدوده تصادف برای جلوگيري از تکرار حوادث ناگوار این سواری  با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردید و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

این مقام انتظامی ادامه داد : به واسطه بروز این تصادف  بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد گردیده بود و این سواری به دلیل غیر قابل حرکت بودن با استفاده جرثقیل راهور از محل خارج و به کنار راه منتقل گردید .

سرهنگ حمیدی  گفت  : اگر سرعت این سواری کم بود و با سرعت مطمئنه حرکت می کرد مطمئنا راننده آن می توانست وسیله نقلیه خود را کنترل کرده و به موقع عکس العمل نشان داده و مانع برخورد با گاردریل ها می شد .

وی گفت :  به همین خاطر از رانندگان تقاضا داریم  در حین حرکت در معابر از سرعت مطمئنه بهره برده و با سرعتی حرکت کنند که بتوانند به موقع وسیله نقلیه خود را متوقف نمایند  و همیشه و در همه حال قبل از شروع به حرکت کمربند ایمنی خود را ببندند .

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.