تاریخ انتشار : یکشنبه 7 شهریور 1400 - 14:04
کد خبر : 2329

کپسول های اکسیژن شهردای ناپدید شدند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ابتدای شیوع کرونا مطابق با مصوبه کمیسیون پزشکی شرکت شهر سالم، 53 کپسول اکسیژن خریداری شده که میانگین قیمت‌شان 15 تا 20 میلیون تومان است. این تعداد به برخی افراد داده شده و تنها 10 درصد آن به شرکت بازگشته است. به گزارش تهران

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ابتدای شیوع کرونا مطابق با مصوبه کمیسیون پزشکی شرکت شهر سالم، 53 کپسول اکسیژن خریداری شده که میانگین قیمت‌شان 15 تا 20 میلیون تومان است. این تعداد به برخی افراد داده شده و تنها 10 درصد آن به شرکت بازگشته است.

به گزارش تهران خبر، ناصر امانی، عضو شورای ششم شهر تهران همچنین با اشاره به ناپدید شدن کپسول‌های اکسیژن خریداری شده از سوی شهرداری تهران برای کارمندان گرفتار به کووید 19 گفت: مراجعاتی به شورا شده که طی آن کارمندان شهرداری اعلام کردند درگیر کرونا شدند اما زمانی که به شرکت شهر سالم مراجعه کردند گفته شده کپسولی موجود نیست.

او ادامه داد: این در حالی است که از ابتدای شیوع کرونا مطابق با مصوبه کمیسیون پزشکی شرکت شهر سالم،  53 کپسول اکسیژن خریداری شده که میانگین قیمت‌شان 15 تا 20 میلیون تومان است. این تعداد به برخی افراد داده شده و تنها 10 درصد آن به شرکت بازگشته است.

این عضو شورای شهر تاکید: نکته اینجاست که 7 عدد  از این کپسول‌ها خارج از الزامات مصوبه کمیسیون پزشکی و به افرادی غیر از کارمندان شهرداری، به صورت تلفنی داده شده است. افرادی که وضع مالی خوبی دارند! باید این کپسول‌ها بازگردد تا کارکنان مبتلا به کرونا بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.