تاریخ انتشار : یکشنبه 31 مرداد 1400 - 17:09
کد خبر : 1631

علت انحلال شهریاران جوان چیست

عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران خطاب به جوادی یگانه با بیان اینکه یکی از مهمترین شوراهای فرهنگی اجتماعی، شورای هماهنگی اجتماعی ورزشی بود که در طول ۴ سال گذشته غیرفعال بود. گفت: چرا خانه شهریاران جوان، مشاورین بانوان ۲۲ منطقه و شورای توانمندسازی زنان منحل شد؟ به گزارش تهران خبر نرگس معدنی پور

عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران خطاب به جوادی یگانه با بیان اینکه یکی از مهمترین شوراهای فرهنگی اجتماعی، شورای هماهنگی اجتماعی ورزشی بود که در طول ۴ سال گذشته غیرفعال بود. گفت: چرا خانه شهریاران جوان، مشاورین بانوان ۲۲ منطقه و شورای توانمندسازی زنان منحل شد؟

به گزارش تهران خبر نرگس معدنی پور عضو شورای شهر پس از استماع گزارش معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه شاخص‌های کلان اجتماعی و فرهنگی شهر تهران، در ۴ سال گذشته چه تغییری کرده است ادامه داد: بهتر است مشخص کنید شاخص بهبود استحکام بنیاد خانواده، بهبود نرخ مشارکت شهروندان در چه وضعیتی است؟

معدنی پور از نبود گزارشی از اثربخشی برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی انتقاد کرد و گفت: اثربخشی برنامه‌های فرهنگی در شهر تهران چگونه بوده است؟ با توجه به اینکه ما در دوران کرونا قرار داشتیم و اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده و شکی در این مسئله نیست اما توقع ما در حوزه فرهنگی بسیار بیشتر از این موارد بود.

او افزود: توقع ما در حوزه فرهنگی اجتماعی در مواجهه بیشتر از اینها بود،  ما می‌توانستیم در ارتباط با مواجهه با ویروس کرونا از ظرفیت زنان استفاده کنیم همچنان انتقادی که معاونت فرهنگی وجود دارد این است که در گرامیداشت 4 ساله انقلاب اسلامی در سال 97 و همچنین چهلمین سال دفاع مقدس در سال 99 کوتاهی صورت گرفت و برنامه‌های در خور این دو مناسبت انجام نشد.

معدنی پور با انتقاد از خروج نیروهای زبده حوزه فرهنگی و اجتماعی از این معاونت گفت: درباره دلیل خروج نیروهای با تخصص در سطح ستاد، مناطق و نواحی توضیح دهید.

او با بیان اینکه یکی از مهمترین شوراهای فرهنگی اجتماعی، شورای هماهنگی اجتماعی ورزشی بود که در طول ۴ سال گذشته غیرفعال بود. گفت: چرا خانه شهریاران جوان، مشاورین بانوان ۲۲ منطقه و شورای توانمندسازی زنان منحل شد؟

این عضو شورای شهر با بیان اینکه تمرکز بر حوزه اجتماع بر فرهنگ از سال ۸۸ در دوره سوم شورای اجتماعی ساری و جاری شده بوده است، ابراز داشت: نمی‌پذیرم که مقیاس چند درصد بودجه اعتبارات فرهنگی اجتماعی به محلات اختصاص یافته در حالی که پیش از این، بیش از ۹۰ درصد بودجه به محلات اختصاص یافته است.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.