تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1400 - 11:47
کد خبر : 1429

عزم جزم پلس برای برخورد با موتورهای سنگین

سرهنگ همه خوانی از شهروندان خواست در صورت مشاهده اینگونه موتور ها حتما پلیس را با شماره ۱۱۰ در جریان گذاشته تا همکاران بنده پیگیریهای پلیسی خود را در این خصوص انجام دهند

به گزارش تهران خبر، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ :
روز هاي تعطيل مجوزي براي تردد موتورهاي سنگين بي مجوز در معابر تهران نيست.
توقيف 5 موتور سیکلت سنگين ديگر در شهر تهران
روز گذشته 5 دستگاه موتورسیکلت سنگین در پایتخت توقیف شد تا جمع این توقیفیها از ابتدای سال به 31 دستگاه برسد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی همه خانی از توقيف 5 دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در معابر شهر تهران خبر داد و گفت؛ توقيف موتورهاي سنگين بدون مجوز و بدون پلاك به خواسته مردم و به دليل آلودگي هاي صوتي و بر هم زدن آرامش ديگر رانندگان در اولويت پليس است.
وی افزود :اولین موتورسیکلت سنگین در ساعت 12:30 در محدوده همت شرق به غرب یکدستگاه موتور سیکلت سنگین (هوندا 1000 سی سی) که در این مسیر در حال تردد بود با اجرای طرح مهار توسط همکاران بزرگراه توقیف گردید.
سرهنگ همه خانی ادامه داد : همچنین در ساعت 15:45 درمحور بزرگراه شهیدچمران مقطع پل سئول توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور یکدستگاه موتورسیکلت سنگین (سوزوکی1000سی سی )بااجرای طرح مهارتوقیف گردید.
وی بیان داشت : در ادامه اجرای طرح مهار ، درساعت 15:55 و درمحور بزرگراه شهید همت مقطع پل جوانمردان توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور یکدستگاه موتورسیکلت سنگین (هوندا1300سی سی )توقیف گردید.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت : چهارمین موتورسیکلت سنگین (سوزوکی 1400سی سی ) نیز درساعت16:00 درمحدوده بزرگراه شهیدچمران مقطع پل سئول توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور بااجرای طرح مهارتوقیف گردیدتا جمع موتورسیکلت های سنگین سنگین توقیفی از ابتدای سال به ۳۰ دستگاه برسد .
سرهنگ همه خانی افزود : درساعت 17:20 درمحور صدر به غرب _ نوبنیاد ، پنجمین دستگاه موتورسیکلت سنگین (یاماها 1200سی سی ) نیز توسط عوامل منطقه24 پلیس راهور با اجرای طرح مهار توقیف گردید تا جمع توقیفیهای روز جمعه به عدد 5 و از ابتدای سال جاری تاکنون به 31 دستگاه برسد .
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده اینگونه موتورسیکلتهای سنگین که با سرعت و انجام حرکات نمایشی امنیت تردد رانندگان را در معابر به خطر می اندازند و با جان خود و دیگران بازی می کنند حتما پلیس را با شماره ۱۱۰ در جریان گذاشته تا همکاران بنده پیگیریهای پلیسی خود را در این خصوص انجام دهند .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.