تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مرداد 1400 - 8:42
کد خبر : 998

علت در اولویت قرارگرفتن واکسیناسیون کارکنان شهرداری

رئیس شورای شهر تهران گفت: علاوه بر این مرکز همه سوله های بحران شهرداری تهران نیز برای انجام واکسیناسیون آماده هستند تا این کار در محیط هایی خلوت تر و ایمن تر انجام شود. حتی می توان از مدارس شهر نیز با توجه به تعطیل بودن شان در این فصل برای انجام واکسیناسیون استفاده کرد.

مهدی چمران در حاشیه آیین افتتاح طرح واکسیناسیون کرونا در منطقه ۱۶ تهران در جمع خبرنگاران گفت: در این شرایط ضرورت دارد همه مردم کشورمان واکسینه شوند تا میزان مقابله و قدرت پایداری شان در مقابل بیماری بیشتر و از این موج در حال گسترش بیماری کاسته شود.

وی افزود: شهرداری یکی از نهادهای خدمات رسان است که با مردم ارتباط دارد و این ارتباط بعضاً به صورت  مستقیم است، بنابراین بر اساس جدول تهیه شده کارکنان شهرداری نیز  با اولویت بندی انجام شده در این محل با هماهنگی شرکت شهر سالم واکسینه می شوند.

چمران با بیان اینکه امیدواریم این واکسیناسیون ها سبب شود تا بتوانیم در مقابل این موج ایستادگی کنیم و از تعداد فوتی ها کاسته و امنیت سلامت شهروندان فراهم شود، ادامه داد: در چنین شرایطی همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط باید دست به دست هم دهند تا از این بحران عبور کنیم.

رئیس شورای شهر تهران افزود: علاوه بر این مرکز همه سوله های بحران شهرداری تهران نیز برای انجام واکسیناسیون آماده هستند تا این کار در محیط هایی خلوت تر و ایمن تر انجام شود. حتی می توان از مدارس شهر نیز با توجه به تعطیل بودن شان در این فصل برای انجام واکسیناسیون استفاده کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، وی با بیان اینکه شرکت شهر سالم، دانشگاه ها و بسیج برای همکاری در امر واکسیناسیون اعلام آمادگی کردند، یادآور شد: تعطیلات چند روزه ای که اعلام شده  اگر با رعایت اصول و پروتکل ها همراه باشد می تواند تاثیر مثبت داشته باشد و اگر تعطیلی بدون رعایت پروتکل ها و مانند دفعه قبل و مسافرات شهروندان به شمال کشور باشد، نتیجه ای در بر نخواهد داشت. در واقع اگر دستورالعمل ها رعایت شود به نفع خود مردم است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.