تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1400 - 9:57
کد خبر : 657

شهرداری تهران در حوزه آرامش اقدام کند

علیرضا جاوید در جریان دومین جلسه علنی شورای شهر تهران به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد. او پس از کسب اتفاق آرا گفت: امیدوارم این توفیق را داشته باشم امانت دار خوبی در دوران گذار باشم.

علیرضا جاوید در جریان دومین جلسه علنی شورای شهر تهران به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.
او پس از کسب اتفاق آرا گفت: امیدوارم این توفیق را داشته باشم امانت دار خوبی در دوران گذار باشم.

او افزود: خرداد ۸۲ وارد شهرداری تهران شدم و فراز و نشیب های زیادی را تجربه کردم. نو شدن مدیریت شهری انگیزه بخش و امیدبخش خواهد بود.

جاوید تاکید کرد: با انتخاب اصلح، انگیزه در همکاران شهرداری و مردم نشر می شود اما خدمت به شهروندان نعمت و افتخار بزرگی است.

سرپرست شهرداری تهران گفت: مجموعه شهرداری جای خدمت عام است. شهرداری جای چتر افکنی است و جای چتر افکنی برای خدمت به مردم است.
جاوید عنوان کرد: مردم اثر مستقیم خدمت را می فهمند و هر کسی در شهر حضور دارد این اثر را می بیند و این وظیفه ما را سنگین می کند. اگر عملکرد خوب باشد پیوند ذهنی تقویت می شود و اگر نتوانیم خدمت پایدار ارائه دهیم موجب آزردگی می شویم.
او ادامه داد: شهرداری مستقیما منابع مورد نیاز را باید خود تامین کند و از خزانه ای دریافت نمی کند. کمتر سازمانی داریم که تنوع خدمات داشته باشد.
جاوید اظهار کرد: اگر توزیع سرانه ها مناسب انجام شود موجب ارتقا کیفیت زندگی می شود. در برنامه های کاندیداها هم به این مسائل پرداختند.
جاوید گفت: حوزه آرامش شهر اهمیت دارد. ما اقدامات در شهرداری را خوب ارزیابی می کنیم ولی از حوزه مهم تر غفلت داریم و به مسائل روانی باید ورود کرد.
سرپرست شهرداری تهران افزود: حدود ۹۵ درشد حوزه زیرساخت ها تامین شده و امیدوارم این دوره در حوزه آرامش روان و غیر کالبدی شهر ورود کنیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.