تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1400 - 9:01
کد خبر : 539

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ؛

هشدار؛ عابرین پیاده فقط از روی پل های عابر پیاده تعبیه شده در بزرگراهها تردد کنند

سرهنگ احسان مومنی از عابرین پیاده خواست هیچ گاه بدلیل کم کردن مسافت و خستگی مخصوصا در شبها از عرض معابر بزرگراهی حرکت نکرده و حتما از پل های هوایی نزدیک استفاده کنند تا جان خود و دیگران به خطر نیافتد و شاهد اینگونه حوادث تلخ در سطح شهر تهران نباشیم .

به گزارش تهران خبر؛ سرهنگ احسان مومنی ضمن بیان این خبر گفت : مقارن ساعت 14:35 روزگذشته در محدوده آزادراه مسیر غرب به شرق بعد از پل شرقی عابر پیاده علیرغم توصیه های مکرر پلیس راهور مبنی بر عدم حضور و رد شدن از عرض بزرگراهها و خطرات ناشی از آن ، قصد رفتن به آنطرف بزرگراه را می نماید .
وی افزود:در همین لحظه یکدستگاه سواری ساینا که در این محدوده در حال تردد بوده ناگهان این عابر پیاده را مقابل خود می بیند که در این رویارویی عابر و خودرو تصادف شدید بین این دو روی می دهد .
وی افزود : در این حادثه متاسفانه عابر پیاده بی احتیاط در همان محل حادثه فوت می کند.
سرهنگ مومنی گفت : بلافاصله تیمی از کارشناسان منطقه 27 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به جهت عدم تکرار دوباره حادثه ای تلخ ، به بررسی علل و عوامل این تصادف فوتی اقدام نمودند .
رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ افزود : قطعا کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص سهم تقصیر ، قدری را هم به عابر پیاده خواهد داد که در آن ساعت و در وسط راه ورود ناگهانی به بزرگراه داشته و باعث بروز این حادثه گردیده است و حتما به راننده ساینا نیز به دلیل عدم توجه به جلو سهم تقصیر داده خواهد شد .
سرهنگ مومنی از عابرین پیاده خواست هیچ گاه بدلیل کم کردن مسافت و خستگی مخصوصا در شبها از عرض معابر بزرگراهی حرکت نکرده و حتما از پل های هوایی نزدیک استفاده کنند تا جان خود و دیگران به خطر نیافتد و شاهد اینگونه حوادث تلخ در سطح شهر تهران نباشیم .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.